Kalender


augustus 2019

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
donderdag 11
vrijdag 22
zaterdag 33Start schooljaar
zondag 44
maandag 55
dinsdag 66
woensdag 77Schooltuinen groepen 7
donderdag 88

september 2019

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
zondag 11
maandag 22
dinsdag 33
woensdag 44
donderdag 55
vrijdag 66
zaterdag 77
zondag 88
maandag 99Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij OV vergadering 20.00u
dinsdag 1010Feestweek
woensdag 1111Feestweek
donderdag 1212Feestweek
vrijdag 1313Feestweek
zaterdag 1414
zondag 1515
maandag 1616
dinsdag 1717Informatieavond 19.00u voor groepen 1/2 t/m 7 Kiva informatieavond 19.35u voor alle groepen Laatste dag inschrijving schoolvoetbal
woensdag 1818Kamp gr 8
donderdag 1919Kamp gr 8
vrijdag 2020Kamp gr 8 Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 2121
zondag 2222
maandag 2323Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
dinsdag 2424
woensdag 2525Schoolvoetbal 1
donderdag 2626MR vergadering 19.00u
vrijdag 2727
zaterdag 2828
zondag 2929
maandag 3030De krakeling groepen 7

oktober 2019

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
dinsdag 11
woensdag 22Start kinderboekenweek 'reis mee!' Schoolvoetbal 2 Onderhoudsavond 20.00u
donderdag 33
vrijdag 44
zaterdag 55
zondag 66
maandag 77Informatieochtend toekomstige kleuters 9.00-10.00u Groepen 5-8 week van de pauzehap
dinsdag 88
woensdag 99Boekenmarkt voor leerlingen Schoolvoetbal 3
donderdag 1010
vrijdag 1111Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 1212
zondag 1313
maandag 1414
dinsdag 1515Voorstelling kinderboekenweek
woensdag 1616Schoolvoetbalfinale Bijlmer sportpark
donderdag 1717Boekenverkoop KBW 18,30-20.00u
vrijdag 1818Einde kinderboekenweek Speelgoedmiddag groepen 3
zaterdag 1919
zondag 2020
maandag 2121Herfstvakantie
dinsdag 2222Herfstvakantie
woensdag 2323Herfstvakantie
donderdag 2424Herfstvakantie
vrijdag 2525Herfstvakantie
zaterdag 2626
zondag 2727
maandag 2828Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
dinsdag 2929Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
woensdag 3030
donderdag 3131MR vergadering 19.00u

november 2019

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
vrijdag 11Schooltuinen groepen 7 binnenles
zaterdag 22
zondag 33
maandag 44
dinsdag 55
woensdag 66Onderhoudsavond 20.00u
donderdag 77
vrijdag 88Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 99
zondag 1010
maandag 1111Sint Maarten
dinsdag 1212De krakeling groepen 5 en 6
woensdag 1313
donderdag 1414Stopera groepen 7 ALV-OV 20.00u
vrijdag 1515
zaterdag 1616Aankomst Sinterklaas
zondag 1717
maandag 1818OV vergadering 20.00u
dinsdag 1919
woensdag 2020
donderdag 2121
vrijdag 2222Schooltuinen groepen 7 binnenles
zaterdag 2323
zondag 2424
maandag 2525Versiermiddag Sint 15.45u
dinsdag 2626Pietenochtend
woensdag 2727Schoen zetten Onderhoudsavond 20.00u
donderdag 2828
vrijdag 2929Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
zaterdag 3030

december 2019

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
zondag 11
maandag 22
dinsdag 33
woensdag 44
donderdag 55Sinterklaas 11.45u leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
vrijdag 6610.00u start kinderen op school Opruimochtend Sint 10.00u. Inloopspreekuur directie voor ouders 10.00-10.30u
zaterdag 77
zondag 88
maandag 99Versiermiddag Kerst 15.45u
dinsdag 1010
woensdag 1111
donderdag 1212
vrijdag 1313
zaterdag 1414
zondag 1515
maandag 1616
dinsdag 1717
woensdag 1818
donderdag 1919leerlingen om 11.45u vrij Kerstdiner groepen 1/2 t/m 4 17.15-18:30u. Groepen 5 t/m 8 17.00-18:30u. Speelgoedochtend groepen 4
vrijdag 2020Opruimochtend leerlingen groepen 1 t/m 8 om 11.45u vrij
zaterdag 2121
zondag 2222
maandag 2323Kerstvakantie
dinsdag 2424Kerstvakantie
woensdag 25251e Kerstdag
donderdag 26262e Kerstdag
vrijdag 2727Kerstvakantie
zaterdag 2828
zondag 2929
maandag 3030Kerstvakantie
dinsdag 3131Oudejaarsdag

januari 2020

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
woensdag 11Nieuwjaarsdag
donderdag 22Kerstvakantie
vrijdag 33Kerstvakantie
zaterdag 44
zondag 55
maandag 66
dinsdag 77
woensdag 88
donderdag 99
vrijdag 1010
zaterdag 1111
zondag 1212
maandag 1313De meervaart groepen 1/2 OV vergadering 20.00u
dinsdag 1414
woensdag 1515Onderhoudsavond 20.00u
donderdag 1616
vrijdag 1717Artis groepen 6 Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 1818
zondag 1919
maandag 2020
dinsdag 2121
woensdag 2222
donderdag 2323
vrijdag 2424
zaterdag 2525
zondag 2626
maandag 2727
dinsdag 2828Vincent van Gogh museum groep 4B De krakeling groepen 8
woensdag 2929
donderdag 3030Vincent van Gogh museum groep 4A
vrijdag 3131

februari 2020

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
zaterdag 11
zondag 22
maandag 33Informatieochtend toekomstige kleuters 9.00-10.00u
dinsdag 44
woensdag 55
donderdag 66
vrijdag 77
zaterdag 88
zondag 99
maandag 1010
dinsdag 1111
woensdag 1212
donderdag 1313Speelgoedmiddag groepen 4 MR vergadering 19.00u
vrijdag 1414Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
zaterdag 1515
zondag 1616
maandag 1717Voorjaarsvakantie
dinsdag 1818Voorjaarsvakantie
woensdag 1919Voorjaarsvakantie
donderdag 2020Voorjaarsvakantie
vrijdag 2121Voorjaarsvakantie
zaterdag 2222
zondag 2323
maandag 2424Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
dinsdag 2525Schoolfotograaf
woensdag 2626Schoolfotograaf middag broertjes / zusjes tot 14.30u Onderhoudsavond 20.00u
donderdag 2727
vrijdag 2828Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 2929

maart 2020

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
zondag 11
maandag 22
dinsdag 33
woensdag 44
donderdag 55
vrijdag 66
zaterdag 77
zondag 88
maandag 99
dinsdag 1010
woensdag 1111
donderdag 1212
vrijdag 1313
zaterdag 1414
zondag 1515
maandag 1616
dinsdag 1717
woensdag 1818
donderdag 1919Groepen 5 t/m 8 Stapel gezond
vrijdag 2020Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 2121
zondag 2222
maandag 2323
dinsdag 2424
woensdag 2525Onderhoudsavond 20.00u
donderdag 2626
vrijdag 2727Kunstschooldag groepen 8 Artis groepen 5
zaterdag 2828
zondag 2929
maandag 3030
dinsdag 3131

april 2020

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
woensdag 11
donderdag 22Theater Amsterdam groepen 3 en 4
vrijdag 33
zaterdag 44
zondag 55
maandag 66Rijksmuseum groep 7A OV vergadering 20.00u
dinsdag 77Rijksmuseum groep 7B Educatieveboerderij groepen 5
woensdag 88Paasontbijt/juffendag groepen 3 en 4
donderdag 99Studiedag leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
vrijdag 1010Goede vrijdag
zaterdag 1111
zondag 12121e Paasdag
maandag 13132e Paasdag
dinsdag 1414
woensdag 1515Eindtoets groepen 8
donderdag 1616Eindtoets groepen 8 MR vergadering 19.00u
vrijdag 1717Koningspelen Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 1818
zondag 1919
maandag 2020Kamp groepen 6
dinsdag 2121Kamp groepen 6 Tropenmuseum groepen 4
woensdag 2222Kamp groepen 6
donderdag 2323Gein tentoonstelling 16.30-17.30u
vrijdag 2424Speelgoedmiddag groepen 4
zaterdag 2525
zondag 2626
maandag 2727Koningsdag
dinsdag 2828Meivakantie
woensdag 2929Meivakantie
donderdag 3030Meivakantie

mei 2020

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
vrijdag 11Meivakantie
zaterdag 22
zondag 33
maandag 44Meivakantie
dinsdag 55Meivakantie Bevrijdingsdag
woensdag 66Meivakantie
donderdag 77Meivakantie
vrijdag 88Meivakantie
zaterdag 99
zondag 1010
maandag 1111Verzetsmuseum groepen 8
dinsdag 1212Avondvierdaagse
woensdag 1313Avondvierdaagse
donderdag 1414Avondvierdaagse
vrijdag 1515Schoolreisje groepen 1/2 Avondvierdaagse
zaterdag 1616
zondag 1717
maandag 1818Informatieochtend toekomstige kleuters 9.00-10.00u OV vergadering 20.00u
dinsdag 1919Schoolreisje groepen 7
woensdag 2020Onderhoudsavond 20.00u
donderdag 2121Hemelvaartsdag
vrijdag 2222Leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
zaterdag 2323
zondag 2424
maandag 2525
dinsdag 2626
woensdag 2727
donderdag 2828MR vergadering 19.00u.
vrijdag 2929Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u Schoolreisje groepen 3
zaterdag 3030
zondag 31311e Pinksterdag

juni 2020

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
maandag 112e Pinksterdag
dinsdag 22Pinkstervakantie
woensdag 33Pinkstervakantie
donderdag 44Pinkstervakantie
vrijdag 55Pinkstervakantie
zaterdag 66
zondag 77
maandag 88
dinsdag 99
woensdag 1010
donderdag 1111
vrijdag 1212Schoolreisje groepen 4
zaterdag 1313
zondag 1414
maandag 1515
dinsdag 1616
woensdag 1717
donderdag 1818
vrijdag 1919
zaterdag 2020
zondag 2121
maandag 2222
dinsdag 2323
woensdag 2424
donderdag 2525Schoolreisje groepen 5 MR vergadering 19.00u
vrijdag 2626Musical groepen 8 Inloopspreekuur directie voor ouders 8.30-9.00u
zaterdag 2727
zondag 2828
maandag 2929Afscheid kinderen groepen 8 Artis groepen 4 OV vergadering 20.00u
dinsdag 3030Kijkje in je nieuwe groep 8.20 - 9.15u

juli 2020

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
woensdag 11
donderdag 22Continuerooster tot 14.00u. Jaarfeest 16.00 tot 20.00u.
vrijdag 33Leerlingen groepen 1 t/m 8 vrij
zaterdag 44
zondag 55
maandag 66Zomervakantie
dinsdag 77
woensdag 88
donderdag 99
vrijdag 1010
zaterdag 1111
zondag 1212
maandag 1313Zomervakantie
dinsdag 1414
woensdag 1515
donderdag 1616
vrijdag 1717
zaterdag 1818
zondag 1919
maandag 2020Zomervakantie
dinsdag 2121
woensdag 2222
donderdag 2323
vrijdag 2424
zaterdag 2525
zondag 2626
maandag 2727Zomervakantie
dinsdag 2828
woensdag 2929
donderdag 3030
vrijdag 3131Zomervakantie t/m vrijdag 14 augustus